O nas

LANBERG

Lanberg to przede wszystkim odpowiedzialny i doświadczony producent rozwiązań profesjonalnych z segmentu sieciowego.

Lanberg jest międzynarodową marką, która stawia na jakość i elastyczność w tworzeniu swoich rozwiązań. Produkty, które wprowadzamy na rynek są zawsze odpowiedzią na realne potrzeby rynku rozwiązań profesjonalnych.

ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA DROGĄ DO SUKCESU

Stopniowy rozwój marki Lanberg jest oparty na stałym podnoszeniu jakości, konsekwentnej realizacji projektów rozwojowych, pozwalających tworzyć produkty, które są dopasowane do wymagań i oczekiwań rynku.

Zrównoważony wzrost oraz liczne sukcesy sprzedażowe zaowocowały dynamicznym rozwojem brandu. W 2017 roku Impakt S.A. podpisał umowę licencyjną i przejął prawa do marki Lanberg. Spółka utworzyła oddział w Shenzen (Chiny), który jest odpowiedzialny między innymi za kontrolę procesu produkcji i rozwój nowych linii produktowych.

Obecnie Impakt S.A. jest wyłącznym dystrybutorem marki Lanberg na cały świat. Sprzedaż odbywa się bezpośrednio z magazynów znajdujących się w Chinach lub z magazynu europejskiego zlokalizowanego w Polsce.

BOGATE PORTFOLIO

Obecnie nasza oferta tworzy kompleksowe rozwiązanie dla użytkowników z segmentu profesjonalnego, instalatorów oraz małych i dużych serwerowni. W ostatnim czasie stale poszerzamy również nasz asortyment w segmencie SOHO wzbogacając ofertę o routery, karty sieciowe oraz przełączniki. Oprócz bogatej oferty szaf i obudów serwerowych Lanberg dostarcza również takie rozwiązania jak okablowanie strukturalne, w tym patchcordy i kable LAN oraz narzędzia do budowy sieci LAN. Wyspecjalizowaliśmy się również w dystrybucji kabli zasilających, USB, VGA, DVI, HDMI, Jack, Euro, Displayport, ATA, SATA oraz różnego typu adapterów.

ELASTYCZNOŚĆ I NASTAWIENIE NA WSPÓŁPRACĘ

Nabyte doświadczenie oraz oddział w Chinach pozwala nam na nieustannie poszerzanie oferty produktowej oraz wdrażanie nowych, autorskich rozwiązań, jak również tych dedykowanych na potrzeby rozwiązań aplikacyjnych. Jesteśmy otwarci na konsultacje obejmujące: doradztwo, dobór urządzeń, wdrożenia i finalnie dostarczanie sprzętu pod konkretnie specyfikacje Klientów. Czyni nas to dobrym wyborem przy wszelkiego typu przetargach i rozwiązaniach szytych na miarę.

Czego Klienci mogą oczekiwać od urządzeń Lanberg? Wysokiej jakości, bezpieczeństwa, kompleksowej obsługi obejmującej doradztwo i wybór rozwiązań jak również posprzedażową pomoc techniczną. Produkty marki Lanberg wielokrotnie sprawdziły się w firmach typu datacenter, systemach monitoringu i alarmowych oraz dostępu, sieci telewizji oraz w setkach wszelkiego rodzaju serwerowni biurowych, firmowych czy prywatnych.