Konfigurator szaf 19" oraz 10" Lanberg na Twojej stronie internetowej

Stworzenie projektu szafy serwerowej z pełnym wyposażeniem to czasochłonny i żmudny proces? Nie z Lanberg!

Teraz nie tylko możesz korzystać z nowego konfiguratora na stronie internetowej Lanberg, ale także możesz go w prosty sposób wdrożyć na własnej stronie internetowej. Dzięki temu swoim klientom zaoferujesz możliwość wybrania produktów ze swojej oferty, które najlepiej spełnią ich oczekiwania.

Jak działa konfigurator?

Konfigurator działa na zasadzie intuicyjnej strony WWW do projektowania szaf serwerowych. Umożliwia on szybkie filtrowanie produktów, staranne rozplanowanie komponentów w szafie, dostosowanie rozmieszczenia produktów do własnych potrzeb oraz finalnie przedstawia wizualizację gotowej szafy. To nie koniec! Konfigurator stworzono tak, aby dodatkowo sprawdzał czy wybrane produkty pasują do danej szafy np. pod względem rozmiaru oraz sam dobierał najlepsze zamienniki.

Konfigurator szaf to wygodne narzędzie ułatwiające codzienną pracę i przyspieszające proces projektowania infrastruktury sieciowej. Lanberg stawia na rozwój i innowacje, dlatego też konfigurator jest stale rozwijany i dostosowywany do potrzeb użytkowników.

Skąd wziąć kod do konfiguratora?

Jeżeli interesuje Cię wdrożenie konfiguratora na swojej stronie internetowej skontaktuj się z zespołem specjalistów marki Lanberg via e-mail: [email protected]. Wystarczy, że wyrazisz chęć umieszczenia konfiguratora na swojej stronie. Po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia otrzymasz odpowiedni kod. Narzędzie jest stale aktualizowane zarówno pod względem listy produktów, jak i ich zdjęć oraz opisów.

A TERAZ NAJLEPSZE – ZA KONFIGURATOR SZAF LANBERG NIE ZAPŁACISZ ANI ZŁOTÓWKI!

Już dziś napisz na support@lanberg.pl zgłaszając się po dostęp do kodu konfiguratora szaf.

Kliknij TUTAJ i sprawdź jak działa konfigurator Lanberg.

 

Instrukcja wdrożenia konfiguratora dostępna jest TUTAJ.